
Speelse Yoni-massage 26 november

Heb jij zin en ben je nieuwsgierig genoeg om iets fijns en vervullends aan te gaan? Of je nu bekend bent met yoni-massage of niet, op deze dag gaan we een ‘next step’ maken door onszelf toe te staan en elkaar aan te moedigen om onze seksuele flow toe te laten en daar ruimte voor te creëren. Wat deze massage bijzonder maakt, is dat we onze adem, beweging (van je lichaam) en geluid inzetten.
En daarbij nemen we uiteraard ook elkaars yoni mee in de massage! Je krijgt een demo van mij met mijn assistente, voor een deel ter inspiratie omdat jij jij bent en je eigen stijl hebt, en voor een deel ook met technieken en tips voor fijne houdingen en bewegingen die ik je leer vanuit mijn seksuologische lichaamswerkachtergrond. Inspiratie & skills dus.
Ik vind het belangrijk dat jouw wijsheid en creativiteit alle ruimte krijgen, zowel als ontvanger als als gever. Jouw vertrouwen dat je dit als vrouw al allemaal in huis hebt mag helemaal in het licht komen! Daarnaast leer je van mij opbouw- en verwentechnieken, ter inspiratie, die ik in de loop van mijn leven en vanuit het seksuologisch lichaamswerk heb geleerd.
Voor een veilig gevoel en de extra speciale ervaring (4 handen ) werken we meestal in groepjes van 3. Het kan fijn zijn om samen te komen met iemand met wie je in een groepje wilt, maar het is geen ‘must’.
NB.: Degene die gemasseerd wordt staat centraal. Haar/hen wensen worden gevolgd.
Je mag ervan uitgaan dat je zelf helemaal bloot mag zijn en dat andere vrouwen* dat ook zijn, tenzij ze een andere vrije keuze maken.
Deze workshop is een hele goede aanvulling op elke workshop op deze pagina. Daarbij zijn al deze dagen een geweldige opwarming voor het Genotskunst-weekend dat ik ten tijde van deze workshop al gegeven heb, maar dat ik zeker weer ga plannen in maart 2027 (klik hier of kijk in het menu).
Jouw investering: 145,00 euro incl. btw per workshop
Op 10 november om 19.30 uur kun je naar de gratis ONLINE sisteravond komen om de sfeer te proeven, mij te leren kennen en je vragen te stellen😉. Je vindt de link daarvoor ook in deze agenda vinden.
Mijn workshops zijn voor iedereen met een vulva, ongeacht hoe je je identificeert.
Lees hier mijn blog over Erotische Yoni-massage